ytgnl-103185.jpg
Miroslav Živkov
(* 30.3.1991)
Z-nikon-d600-front2-s.jpg
Nikon D600
Fotogalerie Vokviž
Před nedávnou dobou jsem začal fotografovat...
Still under construction...

O autorovi (klik)

DSC_1944 (1).jpg
Miroslav Živkov (* 30.3.1991)

Narodil jsem se v Kyjově a 15 let žil v Bohuslavicích u Kyjova, kam dodnes rád jezdím kvůli krásné přírodě a prarodičům. Nyní bydlím v Nesovicích.

S prvním mobilem s 'pořádným' foťákem (Nokia N95) jsem rád vše fotil - hlavně rostliny na vycházkách s babičkou. Zvířata se s tím moc fotit nedala.

Letos v červnu (2010) jsem se konečně rozhodl koupit si pořádný fotoaparát. Ovšem kompakty mě moc nelákali - do oka mi ale padla zrcadlovka Nikon D3100.

Rád bych se věnoval focení zvěře, rostlin a krajin.

ytgnl-103185.jpg
Neberte moje fotografie co tady jsou jako vrchol mého umu, ale spíše jako nadšené cvakání a přípravu na pořádné focení.. :)
Momentálně jsem pořád v práci, nebo jsem rád, že nejsem v práci, a tak se flákám. :D Ale budu se snažit přidávat občas nějaké fotografie. :)
DSC_1596.jpg
Rád bych se časem věnoval i focení lidí, ale na to jsem moc společensky plachý, takže to se zatím nekoná. Nicméně mám jednoho ošklivého modela, který, když je nejhůř, (ne)ochotně stoupne před objektiv. A vycházejí z toho ošklivé autoportréty. :-/ Ale důležité je, že mě to zabaví. :)

Jinak k mým oblíbenným činostem patří flákání se, focení, čtení, poslech hudby (aktivně se hudbě nevěnuji - mám hudební hluch), vycházky (ale ty hodně zanedbávám)... a dřív mě bavilo kreslení, ale toho jsem nechal, nebyl jsem spokojený s výsledky. :-/
Z hudby poslouchám převážně metal, většinou melodický death metal. Ale nepohrdnu ničím a nikomu se neposmívám za jeho vkus ani mu nevnucuji svůj. Poslouchejte si klidně plechovky v pračce, když se vám to bude líbit. :)
Čtu hlavně fantasy, co jsem tak vypozoroval... ale nejraději mám asi kovbojky - hlavně od Louise L'Amoura. Mistr vypravěč! Ale nečtu jen tak něco, dost dlouho mi trvá, než se odhodlám nějakou knihu koupit a pustit se do ní... ale zato nikdy nelituji. :)
DSC_1742.jpg
Přikládám odkazy na své oblíbené weby.
All photographs by Vokviž
Logo PhotoExtract.com
Fotografie publikuji
i na PhotoExtractu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one